Logo Ośrodka Szkoleń na wózki widłowe w Smolnikach

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski, Smolniki 13, 14-200 Iława


ZADZWOŃ: 603-907-200

Kurs na HDS

ŻURAW HYDRAULICZNY HDS

Jesteśmy doświadczonym ośrodkiem szkoleniowym, który oferuje kompleksowe szkolenia na operatora podnośników koszowych. Nasz kurs przygotuje Cię do pracy na HDS-ie oraz pozwoli zdobyć certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności i kwalifikacje.

Co to jest HDS?

HDS, czyli Hydrauliczny Dźwig Samochodowy to popularna nazwa urządzenia, którego nazwa techniczna to żuraw przenośny montowany na podwoziu samochodowym. Najczęściej stosowany jest przez hurtownie materiałów budowlanych, ponieważ umożliwia łatwe załadunek i rozładunek towaru bez konieczności użycia dodatkowego sprzętu. Dzięki temu, HDS jest bardzo praktycznym narzędziem, które pozwala na oszczędność czasu i kosztów.

Przebieg kursu na HDS.

Część teoretyczna kursu HDS.

Typowe szkolenie na operatora żurawi przenośnych składa się łącznie z około 30 godzin lekcyjnych, na których przyswajana jest wiedza teoretyczna, jak i umiejętności praktyczne. Podczas kursu uczestnicy muszą poznać budowę pojazdu z HDS i podstawy jego obsługi, prawa i obowiązki operatora.

Część praktyczna kursu HDS.

Celem kursu HDS jest praktyczne i teoretyczne przygotowanie uczestnika do pracy na stanowisku operatora żurawia przeładunkowego. Ponadto kurs stanowi merytoryczne przygotowanie do egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), dającego uprawnienia do obsługi żurawi przeładunkowych HDS.

EGZAMIN  UDT po zakończeniu kursu na HDS.

Kurs na operatora żurawi przewoźnych i przenośnych, zwany również kurs HDS, kończy się egzaminem przed komisją powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT). Po pozytywnym zdaniu egzaminu, kursant otrzymuje zaświadczenie kwalifikacyjne, które uprawnia go do obsługi żurawi (HDS). Egzamin UDT na żurawie HDS to egzamin teoretyczno-praktyczny, który sprawdza umiejętności kursanta w obsłudze żurawi przewoźnych i przenośnych. Egzamin składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Egzamin teoretyczny na żurawie HDS odbywa się w formie testowej. Egzaminowany otrzymuje zestaw 15 pytań i w przeciągu 0,5 godziny powinien przedstawić zebranej komisji swoje rozwiązania. Podstawą do przystąpienia do części praktycznej jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi na 11 pytań.

Cennik kursu na HDS - żurawie przenośne i przewoźne.

  • Kurs na HDS (tzw. żurawie przenośne i przewoźne): 1230 zł

  • Egzamin UDT w cenie: 220 zł

  • Razem kurs z egzaminem w cenie: 1450 zł

 

  • Konserwator HDS - żurawi przenośnych i przewoźnych w cenie 2500 zł + egzamin UDT 220 zł, RAZEM: 2720 zl
  • Egzamin poprawkowy UDT w cenie: 400 zł

Galeria kursu na HDS:

Logo ośrodka szkoleniowego na wózki widłowe Czajkowski

Stronę wykonał: seo-jarek.pl

Firma Szkoleniowo-Usługowa

Mieczysław Czajkowski

Smolniki 13

14-200 Iława

tel: (89) 641-30-60
NIP: 7441159130

FORMULARZ KONTAKTOWY:

POZOSTAŁE:

WYBIERZ KURS:

DANE FIRMY:

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Zapoznałem się z polityką RODO
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!