Logo Ośrodka Szkoleń na wózki widłowe w Smolnikach

Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysław Czajkowski, Smolniki 13, 14-200 Iława


ZADZWOŃ: 603-907-200

O NAS.

Czajkowski - Ośrodek Szkolenia w Smolnikach koło Iławy.

Czajkowski - Ośrodek Szkolenia w Smolnikach to firma, która od 2001 roku specjalizuje się w szkoleniach z zakresu obsługi różnego rodzaju maszyn. Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje oraz do pracodawców, którzy pragną zwiększyć kwalifikacje swoich pracowników.

 

W naszym ośrodku oferujemy kursy na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, suwnice, zwyżki oraz żurawie HDS. Jesteśmy w stanie szkolić w tych zakresach zarówno osoby początkujące, jak i te bardziej doświadczone.

 

Nasza firma prowadzi kompleksowe szkolenia, które obejmują zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Nasi doświadczeni instruktorzy zapewniają indywidualne podejście do każdego kursanta, co umożliwia skuteczną naukę i przyswajanie wiedzy.

 

W ramach naszej działalności zajmujemy się także egzaminowaniem osób szkolonych, co pozwala na uzyskanie stosownych uprawnień. Nasz ośrodek posiada nowoczesny sprzęt, który spełnia wszystkie wymagania i standardy bezpieczeństwa.

 

Czajkowski - Ośrodek Szkolenia w Smolnikach to firma, która zawsze stawia na jakość i profesjonalizm. Dlatego też, jeśli szukasz miejsca, gdzie zdobędziesz nowe kwalifikacje z obsługi maszyn, to jesteśmy najlepszym wyborem dla Ciebie.

Nasze uprawnienia w zakresie przeszkalania kierowców wózków jezdniowych (widlaki, ładowarka teleskopowa).

2002 r. - Posiadamy certyfikat Ministerstwa Gospodarki Nr 24/WER-INSTR-113/2002, który uprawnia nas do prowadzenia nauki jazdy na wózkach z napędem silnikowym. Dodatkowo, otrzymaliśmy certyfikat Ministerstwa Gospodarki Nr 26/PKE-114/2002 dla Przewodniczących Komisji Egzaminacyjnych po kursach "Kierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym". Nasza firma posiada także certyfikat Ministerstwa Gospodarki dotyczący bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych z napędem silnikowym, który uprawnia nas do prowadzenia szkoleń teoretycznych i praktycznych zgodnie z programem nauczania zatwierdzonym przez Ośrodek Doskonalenia Kadr Ministerstwa Gospodarki. Nasz program został zarejestrowany w ogólnopolskim rejestrze pod numerem 588/X/2002r.
 

2003 r. – Otrzymaliśmy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki Nr Rej. 20/P-M-9/2003 nadający uprawnienia Pedagogiczno-Metodyczne dla wykładowców i inspektorów praktycznej nauki zawodu.
 

2004 r. – Posiadamy także Certyfikat Ministerstwa Gospodarki Nr Rej. 1/IN-K-87/2004, który uprawnia nas do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych na Konserwatorów wózków jezdniowych.

Logo ośrodka szkoleniowego na wózki widłowe Czajkowski

Stronę wykonał: jarek-michalak.pl

Firma Szkoleniowo-Usługowa

Mieczysław Czajkowski

Smolniki 13

14-200 Iława

tel: (89) 641-30-60
NIP: 7441159130

FORMULARZ KONTAKTOWY:

POZOSTAŁE:

WYBIERZ KURS:

DANE FIRMY:

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Zapoznałem się z polityką RODO
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!